hakkımızda

KURUMSAL

KURUMSAL

Antalium Premium Mall Mega Star Tarkan ile 2008’de açıldı.

Antalium Premium Mall, Kundu-Belek sahil yolu üzerinde bulunup havalimanına yakın, 12km mesafededir. Ulaşıma uygun turistler tarafından yoğun olarak tercih edilen bölgedir ve denize oldukça yakındır, 500m mesafesi bulunmaktadır. Kundu’da yer alan Antalium Premium Mall yaklaşık 60 adet 5 yıldızlı otelin bulunduğu bölgededir. 16.000m² alanda 5 yıldızlı otel görünümüne sahip mimari ödüllü bir AVM olup Akdeniz’in en prestijli Alışveriş Merkezi olarak lanse edilen, dünyaca ünlü birçok markayı bünyesinde barındıran görkemli bir AVM’dir. İç ve dışta toplam 2 adet cafe bulunmaktadır. Dış cafe de nargile hizmeti ve bar bulunmakta olup projeksiyonla maç yayını yapılabilmektedir. İçerisinde markette bulunduran Antalium AVM bunların yanı sıra otellerden VIP servis, ücretsiz Wifi, çocuk kulübü, bebek bakım odaları ve açık otoparkı mevcuttur. Fashion TV’nin her yıl bir kez düzenlediği “Yaza Merhaba…” partisi için Antalium Premium Mall açılış gecesini tercih etti. 25.000 kişilik dev organizasyonda dünyanın seçkin markalarının sergilendiği, ünlü mankenlerin podyuma çıktığı ve Mega Star Tarkan’ın sahne aldığı bu etkinliğe yerli ve yabancı binlerce konuk tarafından büyük beğeni ve görkemli bir açılışla hayata geçirildi.

16.000m² üzerine kurulmuş 8.000m² bir yapı içerisinde 60 dükkana sahip bina arkasında 100 araçlık otopark alanına sahip Antalya’nın ilgi çekici yaşam merkezi haline gelmiştir.

Misyonumuz

Standartların üzerindesiniz. Antalium Premium Mall’da öyle…

Kaliteyi sunanlar için cenneti düşledik. Alışveriş keyfini kaliteyle eleştirenler için yaratıcılığın geniş ufuklarında yol aldık. Kalitenin merkezindekiler için cennetin merkezinde bir alışveriş kenti düşledik. Gerçeğe dönüşmeyi bekleyen bu düşü yaşatan tüm detaylar sizin için hazırlandı.

Öncelikle bu dev alışveriş kentini yaşatacak olan en özel mekanı seçtik. Mekan, yalnızca kent turizmin değil, dünya turizminin de odak noktası olmalıydı. Şehir merkezine ve havalimanına yakınlığı ile ulaşımı kolay olmalı. Akdeniz’in eşsiz doğa güzelliklerini dört mevsim aynı sıcaklıkta yaşamalı, kalitesine ve adına yıldızlar eklemiş, seçkin tatil köylerinin ve otellerin kıyısında yer almalıydı. Denizi, güneşi, eşsiz kumsalını çevreleyen yemyeşil ormanın kuş cıvıltılarını, metropolitan ruhuna katmalıydı. Mekanı tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak belirledik. Lara Kundu; dünya turizminin gözlerini üstüne çeken, yenilikçi girişimleri ile başarılı kariyerlerini markalaştırmış kuruluşların aklını çelen eşsiz bir dünya. Antalium Premium, günde yaklaşık 2.000 müşteriyi, yüksek hizmet kalitesi ile ağırlamayı bekliyor.

Göz alıcı mimarisi ve sofistik iç mekanı, kusursuz bina otomasyonu, enerji tasarrufu, yangın ihbar ve söndürme, özel güvenlik sistemleri, yıl boyunca çalışan iklimlendirme cihazları ve devamlı müzik yayını ile tüm ihtiyaçlarınıza çağdaş çözümler sunuyor.